[Hlavní strana] [Vyhledávání] [Encyklopedie] [Kontakt] [Pro registrované]


Návrat na hlavní stranu

Ve službě veřejnosti ?Hotel Iberotel Makadi Marine **** [ Hotel nebo hostel ]

Hotel Iberotel Makadi Marine ****
Poloha
Luxusní moderní hotelový komplex postavený v núbijském stylu, leží přímo na písčité pláži v zálivu Makadi v jižní části Hurghady. Hotel je od Hurghady vzdálen 35 kilometrů a zajišťuje dvakrát denně pravidelnou autobusovou linku přímo do Hurghady. Světová značka Iberotel je zárukou skvělé kvality.

Ubytování
Komfortně vybavené pokoje s možností přistýlek, klimatizované, telefon, minibar, SAT-TV, vlastní sociální zařízení, vysoušeč vlasů, trezor, všechny pokoje mají balkon nebo terasu a výhled na bazén nebo zahradu.

Zařízení
Hotel má velký bazén, tenisový a squash kurt, billiard, stolní tenis, relaxační centrum se saunou, vířivku. V hotelu je recepce, několik restaurací, bary s živou hudbou, diskotéka, směnárna, obchod se suvenýry, amfiteátr, ve kterém se každý večer konají zábavné a animační programy. 23 km od hotelu je golfové hřiště. Na pláži je bohatá nabídka vodních sportů za poplatek, sprchy, plážový volejbal a služby potápěčského centra. Lehátka a slunečníky na pláži i u bazénu jsou zdarma.

Stravování
V ceně All inclusive: snídaně, obědy, večeře formou švédských stolů, od 10:00 - 24:00 lehké občerstvení - káva, čaj nealkoholické a alkoholické nápoje místí výroby, míchané nápoje, zmrzlina pro děti. Různé sportovní aktivity.

Hodnocení
· dítě 2-12 let pobyt zdarma
· možnost bohatého sportovního vyžití
· animační programy
· dětský club 4-12, hřiště, hlídání dětí
· zdarma: lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži
· vhodné pro rodiny s dětmi
· pro náročné klienty

Naše hodnocení ****
Hotel Iberotel Makadi Marine ****

Typ záznamu: Hotel nebo hostel
AKTUALIZACE: Jiřina Mihulová org. 2, 27.12.2003 v 15:50 hodin


Copyright 1998-2024 © infoSystem.cz