[Hlavní strana] [Vyhledávání] [Encyklopedie] [Kontakt] [Pro registrované]


Návrat na hlavní stranu

Ve službě veřejnosti ?Rezidence Baia Blu [ Hotel nebo hostel ]

Rezidence Baia Blu
Poloha
Rezidence Baia Blu je nová moderní třípatrová budova nacházející se v klidné části malebného historického městečka Gallipoli na pobřeží Jónského moře, cca 50 m od jeho břehu (promenády) a cca 200 m od písečných pláží.

Zařízení rezidence
Hostům je k dispozici recepce, bar, bazén s příslušenstvím, klimatizace/topení, garáže a výtahy. Hosté mají také možnost využívat služeb naší soukromé denně udržované a plně vybavené pláže (bar, sprchy se sladkou vodou, toalety, slunečníky, lehátka, hřiště na plážový volejbal, šlapadla, kanoe, surfová prkna, atd.), jenž se od rezidence nachází cca 1200 m, účastnit se všech animačních programů a využívat kyvadlové dopravy mezi rezidencí a soukromou pláží.
V bezprostřední blízkosti rezidence jsou obchody všeho druhu, bary, restaurace a pizzerie. Hlavní třída Corso Roma, kde se odehrává převážná část denního i nočního života je od rezidence vzdálená cca 500 m.

Ubytování
Všechny prostorné moderně a vkusně zařízené apartmány disponují klimatizací, plně vybavenými kuchyňskými kouty/kuchyňkami, kompletním sociálním zařízením, barevným televizorem, balkónem či terasou se zahradním nábytkem. Většina z nich je situována v přízemí.

Typologie apartmánů
Bilo - dvoupokojový apartmán pro 2 až 4 osoby: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, kuchyňským a jídelním koutem a ložnice s manželskou postelí, sociální zařízení.

Trilo - třípokojový apartmán pro 4 až 6 osob: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem a jídelním koutem, ložnice s manželskou postelí, pokojík se dvěma samostatnými lůžky, plně vybavená kuchyňka a sociální zařízení.

Hodnocení
- 50 m od moře
- soukromá písečná pláž, vodní sporty
- velký bazén
- klimatizace v apartmánech
- nedaleko hlavní třídy Corso Roma
Rezidence Baia Blu

UMÍSTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE: http://www.Shenkos.cz

Typ záznamu: Hotel nebo hostel
AKTUALIZACE: uživatel č. 685 org. 56, 09.02.2005 v 08:13 hodin


Copyright 1998-2024 © infoSystem.cz