[Hlavní strana] [Vyhledávání] [Encyklopedie] [Kontakt] [Pro registrované]


Návrat na hlavní stranu

Ve službě veřejnosti ?Středisko Campoverde [ Rekreační areál nebo středisko ]

Středisko Campoverde
Poloha
Moderní rekreační areál, rozkládající se uvnitř piniového háje podél dlouhé písečné zátoky Jadranského moře v bezprostřední blízkosti národního parku Cosine. V blízkosti národního parku Cesine, přírodní rezervace Laghi Alimini, historického města Otranta a od barokního města Lecce.
Je to oáza klidu, která uspokojí požadavky i toho nejnáročnějšího klienta, který hodlá strávit svou dovolenou v těsném kontaktu s překrásnou přírodou a přesto v maximálním pohodlí.

Zařízení rezidence
V areálu střediska je k dispozici vstupní hala s recepcí, výtahy, parkoviště, restaurace, bar, supermarket, sportovní centrum se dvěma bazény, dětským brouzdalištěm, tenisovými kurty, minifotbalovým hřištěm a dětským koutkem.
Dále dvě soukromé denně udržované pláže, vzdálené od recepce necelých 300 m (příjemná procházka ve stínu piniového háje), vybavené slunečníky, lehátky, kabinkami, sociálním zařízením, sprchami, volejbalovým hřištěm, barem, restaurací, k dispozici jsou též kanoe, šlapadla a surfy.
Nedaleko areálu je manéž organizující kursy jízdy na koni, projížďky po pobřeží a golfové hřiště (za zvýhodněné ceny pro naše klienty).
Na soukromé pláži a ve sportovním centru probíhají animační programy.

Ubytování
Všechny luxusně a moderně zařízené apartmány, mají vlastní sociální zařízení, plně vybavenou kuchyňku s jídelním koutem, telefon, barevný televizor a terasu se zahradním nábytkem.

Typologie apartmánů
Mono - garsoniéra pro 2 až 3 osoby: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem a rozkládacím křeslem.

Bilo - dvoupokojový apartmán pro 4 osoby: obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkovým gaučem, rozkládacím křeslem a ložnice s manželskou postelí.

Trilo - třípokojový apartmán pro 6 osob: obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro dva, ložnice s manželskou postelí a pokojík s palandou.

Hodnocení
- soukromá písečná pláž
- kursy jízdy na koních
- golfové hřiště
- vhodné pro náročnější klienty
Středisko Campoverde

UMÍSTĚNÍ

DALŠÍ INFORMACE: http://www.Shenkos.cz

AKTUALIZACE: uživatel č. 685 org. 56, 09.02.2005 v 08:23 hodin


Copyright 1998-2024 © infoSystem.cz