[Hlavní strana] [Vyhledávání] [Encyklopedie] [Kontakt] [Pro registrované]


Návrat na hlavní stranu

Ve službě veřejnosti ?HROZÍ nám ptačí chřipka ?

MUDr. Jan Stránský, chirurg z rakovnické nemocnice, vyznavač přírodní medicíny, dlouholetý spolupracovník Energy a firemní lektor, rozpoutal nedávno na základě novinového článku diskusi na téma obávaných virových epidemií.

"Neměli bychom v žádném případě podceňovat varování odborníků, ať už jde o avizovanou pandemii ptačí chřipky či jiná virová onemocnění," tvrdí MUDr. Stránský. I když zatím nic nenasvědčuje tomu, že rizika zmiňované ptačí chřipky jsou v letošním roce vyšší než v uplynulých pěti letech, odhadují vědci v případě její pandemie až pět miliónů nemocných jen v Česku. To vše jsou odhady a prognózy specialistů, kteří intenzivně pracují na výzkumu.

. Opatření a pandemické plány jsou zřejmě na místě, ale na druhou stranu přes veškerou snahu zatím ještě v tuto chvíli neexistuje ani spolehlivé očkování, mimo jiné i proto, že se dá těžko určit, který typ viru může pandemii spustit. Případy ptačí chřipky jsou zatím vzácné. Zda se pandemie objeví a bude-li to třeba zrovna letos, odborníci nepotvrzují, ale ani nevylučují. "Podobně je tomu i u dalších obávaných virových onemocnění. Všem svým klientům proto doporučuji trvalé posilování nespecifické imunity," radí pan doktor Stránský. "Je to optimální způsob, jak se stát odolnějšími proti obávaným chorobám, včetně těch civilizačních. Vždyť právě v tomto směru pomáhají dokonale produkty Energy", dodává MUDr. Jan Stránský.

Jeho konkrétní rada jak posilovat imunitu, zazněla také na víkendovém vzdělávacím semináři v hotelu Solenice u Orlické přehrady, kde MUDr. Stránský doporučil účastníkům akce k posilování nespecifické imunity následující kombinaci: Vironal - denně 3-10 kapek (dle hmotnosti klienta) do 1 až 1,5 litru neperlivé vody - popíjet během celého dne; Dragsimun - 2x denně (ráno a večer) 5 kapek do 1 dcl neperlivé vody; Flavocel - 3x týdně (např. pondělí - středa - pátek v poledne) 1 tabletu; Vitamarin - 2x denně (ráno a večer) 1 kapsli. Důležité! Vše užívat po dobu 3 měsíců, vždy po každých 3 týdnech je nutné udělat sedmidenní pauzu. Žhavou novinkou s antivirovým a antibakteriálním účinkem, která je uveden na trh v součastném období v Energy, je Grepofit.

CENTRUM ZDRAVÍ- KLUB ENERGY BRUNTÁL Bezplatná EAV diagnostika, přírodní léčitelství, poradenství, Jesenická 5, 792 01 Bruntál tel: 554 717273, mobil 608 813377, e-mail : zdravi.br@iol.cz
Zdroj:Bruntálský Kurýr

Diskusní fórum čtenářů

(prozatím žádný názor)
DALŠÍ INFORMACE: Mikroregion SLEZSKÁ HARTA
Zveřejněno 07.02.2006 v 09:52 hodin


Copyright 1998-2020 © infoSystem.cz