[Hlavní strana] [Vyhledávání] [Encyklopedie] [Kontakt] [Pro registrované]


Návrat na hlavní stranu

Ve službě veřejnosti ?Zprávy z Fulneku

FULNEK - K prvnímu soudnímu vystěhování pro neplacení nájemného bez náhradního bydlení přistoupili i v tomto severomoravském městě. Soudního vykonavatele a justiční stráž čekal po otevření nepěkný pohled, v bytě byl nepořádek a devastace dosáhla té míry, že správce městského majetku odhadl škody na nejméně 40 tisíc korun. Neplatiče nájemného, kteří včas nevypořádají své závazky, čeká podobný osud, druhou žalobu co nevidět projedná okresní soud..

FULNEK - Senzační ukončení prázdnin prožijí fulnečtí milovníci hudby. Na poslední srpnovou sobotu pro ně městský klub připravil galapřehlídku místních skupin, které se budou střídat v hodinových intervalech. Velký rámus začíná ve 14 hodin a nebude chybět ani hostující kapela, jejíž název drží pořadatelé prozatím v tajnosti..

FULNEK - Vernisáž výstavy keramiky a suchých vazeb Kateřiny Heiníkové a Jany Reichenbachové je ohlášena na 1. září v 17 hodin. Půvabná výstava bude ve známé kapli sv. Rocha pod Kapucínským klášterem a potrvá do 15. září.

FULNEK - Na věž radnice mohou návštěvníci zdarma vystoupit v odpoledních hodinách o víkendu uprostřed září. Vybrané historické památky jsou zpřístupněny v rámci Dnů evropského dědictví.

FULNEK - Titul Vicemiss Blond si z rakouského Veldenu přivezla fulnecká kráska Renáta Kurečková. A do finále soutěže Miss aerobik 2002 se probojovala černovlasá Magdaléna Uhýrková, třiadvacetiletá učitelka zeměpisu a tělesné výchovy.

FULNEK - I o přidělování bytů bude na svém zasedání jednat 21. srpna Rada města. Na programu má také návrh rozpočtových opatření, který později projedná zastupitelstvo.

Vladimír Kostiha, Fulnecký zpravodaj
meu@fulnek.cz
0604 66 72 88, 0656 770 874

DALŠÍ INFORMACE: Fulnek
Zveřejněno 09.08.2002 v 09:35 hodin


Copyright 1998-2021 © infoSystem.cz